Tapsell

Date:
Category:

«تپسل»، یک شبکه هوشمند تبلیغات دیجیتال است که در سال ۱۳۹۴ کار خود را با ارائه سرویس تبلیغات ویدئویی درون‌برنامه‌ای، برای اولین بار در ایران، شروع کرد و بعدها دامنه خدمات خود را به طیف وسیعی از راهکارهای تبلیغات دیجیتال گسترش داد. در حال حاضر تپسل با در اختیار داشتن میلیون‌ها کاربر فعال و طیف گسترده‌ای از رسانه‌های دیجیتال، اعتماد بسیاری از برندهای ایرانی و بین‌المللی را به خود جلب کرده است.

مسئله اصلی

در پروژه طراحی داخلی کافه تپسل، مسئله اصلی، طراحی یک فضای آرامش بخش و در عین حال پر انرژی استارت‌آپی بود که باید در یک فضای کوچک و بدون نورگیری طبیعی ایجاد می‌شد. فضای اولیه در زیرزمین ساختمان (زیر رمپ) و مجاور پارکینگ قرار داشت و به دلیل ارتفاع کم سقف، فضای اولیه دلگیری داشت.

خواسته کارفرما سرویس‌دهی به ۲۰ تا ۴۰ نفر به شکل همزمان در یک فضای ۴۹ متری بود که با ارتفاع محدود سقف برای تهویه فضا هم باید چاره‌ای اندیشیده می‌شد. همچنین لزوم قرارگیری تجهیزات کافی‌شاپی در آشپزخانه، نحوه قرارگیری و چیدمان را بسیار سخت می‌کرد.

این فضا در زمان صرف ناهار، باید پاسخگوی حدود ۲۴۰ نفر از کارمندان می‌بود. علاوه بر این برای گپ‌ و گفتگوهای درون‌تیمی فرصتی لذت بخش بوجود می‌آورد.

هدف ما در این طرح ساخت خاطره‌ای ماندگار و مشترک در ذهن کارمندان و اعضای تیم تپسل بود که در راستای روحیه و برند سازمانی قرار بگیرد.

 

طراح معمار: امیرحسین نهاوندیان | گروه طراحی و اجرای معماری: فاطمه صفری، سینا کسروی، محسن حسین‌خانی | گروه طراحی گرافیک محیطی: حمید آزادی، مسعود زارع‌زاده، امیر اصغرزاده | رندر سه‌بعدی: علیرضا ارشدی

 
 
Date:
Category:
Back to top