Bastak

Client:
Bastak instruments
Date:

شرکت بستک خاورمیانه با نام تجاری «بستک» از سال ۱۳۹۶ در زمینه واردات و صادرات،خرید و فروش، تهیه و توزیع انواع محصولات در صنایع بسته‌بندی (Film, Foil)، دستگاه‌های بسته‌بندی صنایع غذایی، دارویی و مواد شیمیایی و پلیمری فعالیت دارد.

طراحی نشان «بستک» با الهام از حرف اول Bastak به شکلی طراحی شد که تداعی‌کننده فرمی دربرگیرنده و بسته‌بندی‌شده باشد.

color palette

رنگ خاکستری از رنگ مواد اولیه محصولات این شرکت (Film) برداشت شد و رنگ سبز یادآور حس تازگی و ماندگاری غذاهایی است که به واسطه بسته‌بندی‌های این شرکت به دست مشتریان خواهد رسید.

Pattern

پترن طراحی شده، نمایشی مینیمال از گستردگی انواع محصولات و مواد غذایی است که امکان بسته‌بندی با محصولات «بستک» را خواهد داشت.

هویت بصری «بستک» قابلیت گسترش در انواع نقاط تماس از جمله انواع اقلام تبلیغاتی، غرفه‌های نمایشگاهی و همچنین معماری داخلی شرکت را داشته است.

INTERIOR DESIGN

در طراحی معماری داخلی، چالش اصلی تعداد فضاهای متعدد با کاربری‌های متفاوت در یک محیط محدود بود. از این رو تلاش شد در عین تفکیک فضایی متناسب با نیازهای سفارش‌دهنده از حداکثر نور طبیعی بهره گرفته شود تا محیطی آرام و دلنشین برای کارمندان و مشتریان به ارمغان آورده شود.

Architectural

Diagrams

EDGs

Environmental Graphic Designs

EDGs

Environmental Graphic Designs

Persian Gulf

Persian Gulf

از آنجایی که عمده فعالیت‌ها و تبادلات این شرکت در حوزه کشورهای حاشیه خلیج فارس است، در گرافیک محیطی از نام و نقشه جزیره‌های ایرانی در خلیج فارس الهام گرفته شد و نام واحدهای مختلف شرکت هم بر همین اساس انتخاب شد.

“It's time to
Cool Down
& have a
Warm Chat.”

Meeting Room

Manager office

 
Client:
Bastak instruments
Date:
Back to top