Tak Campaign

Date:
Category:
Title

«تاک» مقام دوم فروش بین محصولات «بهنوش» را دارد و مثل «دلستر» در تعریف محصول و نیاز مشتری، همواره پیشرو بوده است. اگر بخواهیم این محصول در دنیای ارتباطی بهنوش نقشی منحصربه‌فرد بازی کند، چه باید کرد؟ همه نوشیدنی‌های بهنوش بهانه‌هایی برای دورهمی هستند اما در بین این محصولات، تاک طبیعی‌تر و خالص‌‍تر است و نوع شیشه‌هایش با کرشمه‌ای که دارد، احساس لذت و شیطنت بیشتری را به نمایش می‌گذارد.

«ناکجا»، کانسپت خلاق پیشنهادی بر اساس استراتژی ارتباطی تاک است. وقتی با کسی که دوستی جانانه داری، مشغول گفت‌و‌گو هستی، زمان و مکان گم می‌شود، یا به عبارتی فراتر از زمان و مکان سیر می‌کنی تجربه‌ای خاص و به یادماندنی ثبت می‌شود. این کانسپت، طرح‌مایه عمومی ارتباطات تاک خواهد بود.

مخاطب برند کسی است که می‌خواهد با محبوب خود در بی‌زمانی و بی‌مکانی لذت ببرد و این لذت ادامه داشته باشد. می‌خواهد از این تجربه حرف بزند، می‌خواهد تکرارش کند. تاک اگرچه راهنمایی است از دل فرهنگ اصیل و با قدمت، در عین حال پاسخگوی جوانِ با نگاه و انگیزه امروز است.

Tak Poster Mive 04
Tak Poster Mive 01
Tak Poster Mive 02
Tak Poster Mive 03
Advertising Poster Billboard
00
01
03
04
05
06
07
08
09

گویی تاک از بین میوه‌های انبوه بهشتی مثل نور در زمان سفر کرده است. در این طرح که با تکنیک فوتومونتاژ و در فضایی سورئال پیاده شده، حس طبیعی و واقعی بودن در عین گازدار و لذت‌بخش بودن تداعی می‌شود.

«پر از میوه، پر از گاز»

free billboard mockup psd min
Adversiment Billboard mockup 01 min
Papers Brand Presentation Mockup
Scroll Group 2
Three Banner Flags Mockup
Black Frame Citylight Mockup
Scroll Group 3
Date:
Category:
Back to top