GST

Date:

Green Sunco Trading با نام تجاری GST یک شرکت بازرگانی چند ملیتی در کشور رومانی است که به تجارت محصولات متعددی در بازار پتروشیمی مانند انواع رزین و کود و همچنین بازار مواد غذایی از جمله میوه‌های خشک و آجیل مشغول است.

این شرکت با استفاده از تجربه ۱۵ساله خود در آسیا، خاورمیانه و آفریقا، از سال ۲۰۲۰، یک شعبه محلی در کشور رومانی تاسیس کرده است و با عرضه مواد خام پلیمری که عمدتاً در ساخت بطری، ورق، فیلم و الیاف استفاده می‌شود و همچنین محصولات غذایی مورد تقاضا در بازار اروپا مانند کشمش، خرما و پسته، دایره خدمات خود را گسترش داده است.

در مسیر طراحی برندینگ GST نمادهای بومی کشور رومانی مورد مطالعه قرار گرفت. موتیف‌های دوّار و تکرار شونده، یکی از عناصر اصلی هویتی در فرهنگ، هنر و معماری سنتی اروپای شرقی است. از این رو در ادبیات بصری این شرکت، فرم ربع دایره و تکرار آن مورد توجه قرار گرفت تا با بیانی به روز شده، المان‌های سنتی این خطّه را در ذهن مخاطب تداعی کند.

در طراحی نشان‌نوشته GST فرم دو فلش معکوس در فضای منفی می‌تواند به عنوان نمادی از «تجارت» (Trading) در نظر گرفته شد.

< | >

طیف سبز به عنوان رنگ‌های اصلی پالت رنگ در نظر گرفته شد تا یادآور طبیعت این محدوده جغرافیایی باشد.

در این پروژه تلاش عناصر بصری به گونه‌ای طراحی شود تا در عین پویایی ظرفیت گسترش در انواع نقاط تماس از جمله وبسایت این شرکت را داشته باشد.

green-sunco.ro

مدیر پروژه: علیرضا ارشدی  |  راهبر استراتژی و مدیر خلاقیت: امیرحسین نهاوندیان  |  کارگردان هنری: حمید آزادی  |  گروه طراحان: مسعود زارع‌زاده، احسان گرمرودی |  طراح سایت: محمد مهدی مهری

 
Date:
Back to top