Ettefagh TV Show

Client:
IRIB 3
Date:
Category:

برنامه تلویزیونی «اتفاق» به کارگردانی سیاوش صفاریان‌پور، اجرای رضا رشیدپور و تهیه‌کنندگی محمدرضا رضاییان در اسفندماه ٩٨ و بهار ٩٩ از شبکه سوم سیما پخش شد. درون‌مایهٔ «اتفاق»، حضور افرادی بود که یک رخداد یا پدیده را از زاویه‌ای بدیع و ناگفته، برای مخاطب واکاوی می‌کنند.

طراحی تیتراژ آغازین و دو میان‌برنامه‌ به گروه نهاکی سپرده شد. برای طراحی سناریوی تیتراژ باید گستردگی و تنوع موضوعات مطرح‌شده در برنامه را در نظر می‌گرفتیم. برای خلق ایدهٔ اصلی قرار بر این شد که پلان‌های غیرمنتظره‌ای طراحی شود. پلان‌هایی که هرچند تک‌تک اجزایش مابه‌ازای واقعی در جهان پیرامون ما دارد؛ اما این اجزا در کنار هم ترکیب‌های غیرمنتظره‌ای می‌سازد که مخاطب در جهان واقع، با آن مواجه نبوده است.

در واقع ارتباطی که بین اجزای هر پلان به چشم می‌آید، همان ارتباطی است که در طبیعت پیرامون ما نادیدنی‌ست و حالا این نخ اسرارآمیز نمود تصویری می‌یابد.

تولید ویدئو تیتراژ برنامه تلوزیونی اتفاق استودیو نهاکیتولید ویدئو تیتراژ برنامه تلوزیونی اتفاق استودیو نهاکی
< | >

میان برنامه‌ها با فضاسازی به‌روز و داستان‌محور طراحی شد تا مخاطب را برای چند لحظه به فکر فرو برد و همچنین از جذابیتی برخوردار باشد که از تماشای برنامه خسته نشود. تاکید بر نام برنامه (اتفاق) و توجه به «لحظه» و اتفاقی که ممکن است برای آدم‌ها بیفتد و متعاقبا رویدادهای ویژه‌ای را رقم بزند، در سناریوها مورد توجه قرار گرفت.

گروه طراحی تیتراژ:

مدیر پروژه: علیرضا ارشدی  کارگردان خلاقیت: محی‌الدین تقی‌پور  کارگردان هنری: علیرضا ارشدی  مدل‌سازی سه‌بعدی: روزبه محمودی، علیرضا ارشدی  نورپردازی، رندر و کامپوزیت: علیرضا ارشدی  اصلاح رنگ و نور: یحیی محمدعلیی  آهنگساز: سهیل سرافرازی  گروه ایده‌پردازی: محی‌الدین تقی‌پور، علیرضا ارشدی، حمید آزادی

گروه طراحی میان‌برنامه‌ها:

مدیر پروژه: علیرضا ارشدی  کارگردان خلاقیت: عبدالحمید دلیلی  کارگردان و طراح استوری‌برد: علیرضا ارشدی، حمید آزادی  طراح گرافیک: حمید آزادی، مسعود زارع‌زاده  مدلسازی و انیمیت سه‌بعدی: علیرضا ارشدی، حمید آزادی  متریال و رندر: علیرضا ارشدی  طراحی و ترکیب صدا: محی‌الدین تقی‌پور  گروه ایده‌پردازی: علیرضا ارشدی، عبدالحمید دلیلی، حمید آزادی، مسعود زارع‌زاده، امیرحسین نهاوندیان

Client:
IRIB 3
Date:
Category:
Back to top